BİOENERJİ UZMANLIK EĞİTİMİ

BİOENERJİ EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Tecrübeli ve uzman eğitim kadromuzla Bioenerji ilmini tüm detayları ile öğrenmeniz için mükemmel bir içerik hazırladık. Ayrıca desteğimiz sadece eğitim esnasında değil sonrasında da kursiyerlerimiz ile etkileşimde kalıyoruz ve onların takıldıkları her noktada sorularını yanıtlıyoruz. Birçok yerde görmüşsünüzdür şuradan onaylı buradan onaylı sertifikaları lakin işin üzücü olan tarafı bu işlemi sertifikalar yapmıyor.

Almış olduğunuz kaliteli eğitim ve yapacağımız uyumlama çalışması ile sizlerde “BİOENERJİ UZMANI” olabilir hem kendiniz için kendinizi keşif yolculuğunda iyi bir başlangıç yapmış olursunuz hem de şifalanmasına vesile olduğunuz kişilerin geri dönüşleri ile kendinizi hem maddi hem de manevi olarak daha iyi hissedersiniz.

Türkiye’de bir ilk bireysel uyumlama ve eğitim çalışmalarımız ile isterseniz bir grup açılmasını beklemeden bu ilmi sizlere öğretiyor ve sizlerinde bu yolda en iyi şekilde çıkabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tüm dünya da uygulanan artık ülkemizde de bilinen Bioenerjiyi öğrenmek için siz de Bioenerji Eğitim Seminerine katılabilirsiniz. Sizde başarılı bir Bioenerjist olabilirsiniz. Bu güç içinizde, sadece uyandırılmayı bekliyor.

Kimler Katılabilir ;

Eğitimciler
Doktorlar
Hemşireler
Sağlık Memurları
Ebeveynler
Yaşam Koçları
Aile Koçları
Öğrenci Koçları
Metafizik Uzmanları
Kendisini Bioenerji alanında yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen herkes.

Bioenerji Eğitimi Program İçeriği:
Bioenerji Nedir?
Bioenerji Nasıl Uygulanır?
Bioenerji’ nin dengelenmesi
Bioenerji uygulayıcısı olmak
Kendi kendine bioenerji uygulaması
Manyetik enerji örnekleri
Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
Bioenerji seansları nasıl yapılır?
Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi
Şifalı taşların Bioenerji Uygulamalarındaki Yeri
Nefes Teknikleri ile Şifa Çalışmaları
Meditasyon Teknikleri
21 Günlük Arınma, Affetme, Bolluk ve Bereket Çalışması