21 GÜNLÜK BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI

BAŞLANGIÇ AÇIKLAMASI

Merhabalar sizinle bugünden itibaren başlayan 21 günlük bir bilinçaltı dönüşüm yolculuğuna çıkıyoruz. 21 gün boyunca sizlerle bilinçaltınızda size engel olan sizi farklı konular ile ilgili çalışmalar yapacağız. Çalışma sistemimiz şu şekilde olacak öncelikle web sitemizden size verilecek olan bir şifre ile günlük olarak o günün ses kaydını en az iki kez dinlemeli ve esmalarını okumalısınız. Bu ses kayıtlarını 24 saatlik zaman diliminde en az 2 kez dinlemenizi tavsiye ediyorum. Böylece bilinçaltımız konuya tam hakimiyet geliştirecektir. Ayrıca esmaları da en az bir kez belirtilen sayıda okumanız bu konudaki çalışmanın etkisini arttıracaktır. Bunlarla birlikte her akşam Türkiye saati ile saat 22:00/22:20 arasında bir Uzaktan Bioenerji çalışması gerçekleştirilecektir. Bu çalışmaya katılmak için niyet ediyorum Ümit Karaman tarafından yapılan şifa seansına katılmaya diyerek niyet etmeniz gerekmektedir. Tüm bu çalışmalara 21 gün boyunca eksiksiz katılarak sizde bilinçaltı engellerinizden kurtularak yeni bir hayata başlayacaksınız. Program süresince kafanıza takılan bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Sağlıklı, Mutlu ve Engelsiz günler…

1. Gün Çalışması

Birinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Kendini Affetme Çalışması (okunacak esmalar Ya Gafur Ya Rahim Ya Vedud okuma adedi 200)

2. Gün Çalışması

İkinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Anneyi Affetme Anne İle Olan İlişkileri Şifalandırma Çalışması (okunacak esmalar Ya Cami Ya Vedud” okuma adedi 114)

3. Gün Çalışması

Üçüncü Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Babayı Affetme Ve Baba İle Olan İlişkileri Şifalandırma Çalışması (okunacak esmalar Ya Rahim Ya Veliyy okuma adedi 258)

4. Gün Çalışması

Dördüncü Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Başkalarını Affetme Ve İlişki Şifalandırma Çalışması (okunacak esmalar Ya Rahim, Ya Selam, Ya Mü’min okuma adedi 258)

5. Gün Çalışması

Beşinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Geçmişin İzlerini Silme Çalışması (okunacak esmalar Ya Rahman Ya hannan Ya Mennan okuma adedi 298)

6. Gün Çalışması

Altıncı Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Suçluluk Duygusu, Hatalar Ve Bize Ait Olmayan Duygulardan Arınma Çalışması (okunacak esmalar Ya Rafi Ya Aziz Ya Allah okuma adedi 351)

7. Gün Çalışması

Yedinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Kendini sevmek ve hayır demeyi öğrenmek (okunacak esmalar Ya Afüvv Ya Kuddüs okuma adedi 287)

8. Gün Çalışması

Sekizinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Kıtlık Bilinci Blokajlarının Kaldırılma Çalışması (okunacak esmalar Ya Fettah Ya Rezzak Ya Ganiyy okuma adedi 489)

9. Gün Çalışması

Dokuzuncu Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Zenginliğe-İzin-Vermek (okunacak esmalar Ya Ganiyy Ya Muğni okuma adedi 1060)

10. Gün Çalışması

Onuncu Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Bolluk ve Bereket Çalışması (okunacak esmalar Ya Ganiyy Ya Muğni okuma adedi 1060)

11. Gün Çalışması

On Birinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Özgüven Geliştirme (okunacak esmalar Ya Metin Ya Kuddüs Ya Allah okuma adedi 500)

12. Gün Çalışması

On İkinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Korkuları yenmek ve Özgüven Sergilemek (okunacak esmalar Ya Aziz Ya Cebbar okuma adedimiz 206)

13. Gün Çalışması

On Üçüncü Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Topluluk Önünde Konuşma Korkusunu Yenme Çalışması (okunacak esmalar Ya Vasi Ya Hakim Ya Metin okuma adedi 137)

14. Gün Çalışması

On Dördüncü Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu İş Yaşamında Kendine  Güveni Arttırma Çalışması (okunacak esmalar Ya Rafi Ya Veliyy okuma adedi 351 )

15. Gün Çalışması

On Beşinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Mükemmeliyetçilikten Kurtulmak (okunacak esmalar Ya Latif Ya Rakib Ya Muksit okuma adedi 129)

16 Gün Çalışması

On Altıncı Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Karar Almak ve Öncelikleri belirlemek (okunacak esmalar Ya Fettah Ya Basir okuma adedi 489 )

17 Gün Çalışması

On Yedinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Kilo kontrolü (Okunacak esmalar Ya Kabıd okuma adedi 500)

18. Gün Çalışması

On Sekizinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Sağlıklı beslenme (Okunacak esmalar Ya Şafi Ya Hu okuma adedi 391)

19. Gün Çalışması

On Dokuzuncu Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Stres ve Öfkeden Kurtulmak (Okunacak esmalar Ya Fettah Ya Halim okuma adedi 489 )

20. Gün Çalışması

Yirminci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Kendini tanımak ve Potansiyelinin Farkına Varmak okunacak esmalar Ya Melik Ya Vasi Ya Şehid okuma adedi 319)

21. Gün Çalışması

Yirmi Birinci Gün

Merhabalar arkadaşlar bu günkü çalışmamızın konusu Yaşam enerjisi ve kuvvet (Okunacak esmalar Ya Hayy Ya Metin okuma adedi 500)

BİTİŞ AÇIKLAMASI

Değerli arkadaşlar merhabalar sizlerle 21 günlük çalışmamızın sonuna geldik. Bu çalışmamız ile sizlerin bilinçaltında bulunan sıkıntıları gönderdiğimiz özel ses kayıtları, esma-ül hüsnalar ve şifa enerjisi çalışmaları ile gidermek için güzel bir süreç geçirdik. Bu çalışmamızda kullandığımız ses kayıtları ve çözüm olmadığına inandığınız konu var ise bu ses kayıtları ve esmaları 21 güne kadar sadece tek bir ses kaydı ile de çalışabilirsiniz. Program sonrasında da kafanıza takılan bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Bu programa katılan pek çok kişi gibi sizde Bioenerji, Numeroloji ve Nefes Koçluğu konularında detaylı eğitimler alarak kendinizi geliştirmek ve bu konularda uzmanlaşmak isteseniz benimle irtibata geçebilirsiniz.Sağlıklı, Mutlu ve Engelsiz günler…